PLWS - bardzo ważne!


TU będę zamieszczał bardzo ważne informacje odnośnie PLWS, które są na wyczyn.fora i nie tylko.

Informacja z 5 lutego http://wyczyn.pl/aktualnosci/plws-w-poszczegolnych-wojewodztwach.html

Informacja z 4 lutego od Kacpra G.
1.Jutro zamieścimy na stronie formularz zgłoszeniowy drużyn, który emailem będzie trzeba wysłać do szefa danego województwa. Do końca tygodnia podam też konto/konta na które będzie można wpłacać wpisowe. Jeszcze rozważam w jaki sposób tę kwestie rozwiązać.
Ze względu na mnogość terminów i pierwszy rok PLWS postanowiłem zrezygnować z finałów strefowych i 3 drużyny z każdego województwa awansują od razu do finału ogólnopolskiego, którego organizację sam będę nadzorował i będzie to mój priorytet na rok 2014. Reasumując PLWS 2014 dla każdej z drużyn to maksymalnie 4 starty zakładając awans do finału.
Finał to będą zawody z najwyższej półki pod każdym względem. Chcę, by pula nagród przekroczyła 50 tys. zł i wszyscy uczestnicy marzyli o ponownym starcie w finale 2015. Jako, że są już chyba wszystkie istotne terminarze niebawem pojawią się terminy w poszczególnych województwach oraz termin finału. Finał będę chciał zorganizować mniej więcej w centrum Polski. Osobiście myślę o jednym z Bydgoskich kanałów.